Folie bąbelkowe i profile ochronne

Folia pęcherzykowa | Wypełniacz do kartonów

Zastosowanie folii pęcherzykowej zapewnia pełną ochronę delikatnych artykułów na czas transportu. Jest ona odporna na rozdarcia, a dzięki swym właściwościom nie tylko chroni pakowane produkty przed otarciem, zgnieceniem czy wilgocią; jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych.

Folia pęcherzykowa stosowana jest z powodzeniem do pakowania mebli, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatur, artykułów RTV i AGD.

Pianka polietylenowa | Tektury faliste

Materiały izolacyjne ze spienionego polietylenu stosowane są w wielu dziedzinach szeroko pojętej branży opakowaniowej i budowlanej. Dzięki zmiennej strukturze pianka polietylenowa doskonale sprawdza się w przemyśle meblowym, budowlanym i wielu innych. Tektura falista jest wykonana z wytrzymałego materiału, nie ulega przetarciom, skutecznie chroniąc produkty przed uszkodzeniami. Tektury falistej można używać do owijania przedmiotów i oddzielania ich od siebie w trakcie transportu, jest do doskonałe zabezpieczenie dla kruchych i delikatnych rzeczy.

Profile ochronne

Szeroka gama profili ochronnych jest wykonana z pianki polietylenowej która w najwyższym stopniu zabezpieczy każdy produkt na czas magazynowania i transportu. Pianka polietylenowa jest elastyczna, posiada doskonałe właściwości amortyzujące, nie wchłania wilgoci, nie wchodzi w reakcje chemiczne z metalami, plastikami i ceramiką. Stosując profile w znaczny sposób ograniczają Państwo ilość materiałów potrzebnych do bezpiecznego zapakowania produktu, w ten prosty sposób oszczędzając czas i pieniądze. Profile te mogą być wielokrotnie użyte, a po zużyciu można je poddać w 100% recyclingowi. Możemy przygotować gotowe elementy do pakowania zgodnie z Państwa potrzebami.